16 днів проти насильства

Дата: 25.11.2022 17:50

Класний керівник 1 класу провела виховну годину на тему:"Стоп булінг."

Класний керівник  2 класу провела виховну годину на тему:"Як діяти, якщо тебе цькують, або ображають?"

Класний керівник 3 класу провела виховну годину на тему:"Мій улюблений світ-без насильства."

Класний керівник 4 класу провела  виховну годину на тему "Мій світ без насилля" та "Дітям про насильство."; діти переглянули відео " Як боротися з булінгом";та провела бесіду на тему"Не ведусь: ми - герої безпеки в інтернеті."

Класний керівник  5 класу провела виховну годину на тему:"Мій улюблений світ- без насильства."

Класний керівник учнів 6 класу провела виховні години на теми:"Міжнародний день боротьби за скасування рабства.","Волонтери-це ще одинпотужний фронт оборони України.", "Вшанування пам'яті студентокрозстріляних у Монреалі.","Твій вік-твої права."

Класний керівник 7 класу провела виховну годину на тему:"Волонтери поряд." та провела годину спілкування на тему:"Права дитини."

Класний керівник 8 класу провела  провела годину спілкування на тему:"16 днів проти насилля.",діти переглянули відео до всесвітнього дня боротьби зі снідом на тему:" ВІЛ-СНІД."