Візитівка закладу освіти

Кищенецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Адреса:

20121, вул. імені Генерала А. Дрофи, 25

с. Кищенці, Уманський район, Черкаська область

Телефон:

04748 76-2-50

kysch@ukr.net

Директор:

Хлопетчук Сергій Анатолійович

Приміщення школи збудоване в 1972 році.

У закладі освіти функціонує 20 навчальних кабінетів, 1 комбінована майстерня, 1 кімната обслуговуючої праці. До послуг спортивний зал, 1 комп’ютерний клас,  бібліотека, кабінет медичної сестри. У закладі освіти створена локальна мережа INTERNET, існує власний WEB-сайт.

Працює харчоблок із обідньою залою на 60 місць загальною площею 142 м2. Харчоблок забезпечено обладнанням у достатній кількості. Наявні: плита електрична 4 конфоркова – 1шт., м’ясорубка електрична – 1 шт., холодильне обладнання – 3 од., встановлена вентиляційна система, зроблено капітальний ремонт харчоблоку та підсобного приміщення, необхідно оновити посуд.

Обладнано 1 навчально-комп’ютерний клас. На 1 робоче місце, оснащене комп’ютером, припадає 4,1 учнів 2-4 класів та 8,9 учнів 5-9, 11 класів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій, використовуючи її для проведення уроків з різних предметів.

У 2022-2023 навчальному році навчалося 106 учнів.

Освітній процес забезпечує 18 вчителів, з них мають кваліфікаційну категорію:

• спеціаліст вищої категорії – 1
  • спеціаліст першої категорії – 7
  • спеціаліст другої категорії   – 5
  • спеціаліст                               – 2
  • бакалавр                                – 2
  • молодший спеціаліст            – 1.

Педагогічний колектив закладу працює над методичною проблемою: «Підвищення якості освіти, оновлення змісту і форм організації освітнього процесу через удосконалення творчої співпраці вчителів, учнів і батьків».

Учителі залучають учнів до участі в конкурсах на різних рівнях:

2 учні 6-7 класів були учасниками районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка, призових місць не зайняли.

Бачинський Роман, учень 8 класу, виборов ІІ місце в ІІ етапі мовно-літературного конкурсу з української мови імені П. Яцика.

5 учнів 6-7, 9 класів були учасниками  ІІ етапу  Всеукраїнських  учнівських олімпіад, призових місць не зайняли

За підсумками 2022-2023 навчального року:

• 18 учнів 1-2 класів оцінені вербально, оформлено свідоцтва досягнень та переведено на наступний рік навчання;
  • 24 учні 3-4 класів оцінено рівнево, оформлено свідоцтва досягнень та переведено на наступний рік навчання;
  • 61 учень 5-10 класів пройшли річне оцінювання та переведені на наступний рік навчання;
  • 7 учнів 11 класу за підсумками річного оцінювання випущено зі школи із врученням свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти;
  • 8 учнів нагороджено Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»: Грабова Наталія, Хлопетчук Іван, Шпак Назар, Коваль Марія, Трофімов Кирило, Арефій Мар’яна, Білоус Вероніка, Івичук Юлія.

Середній бал навченості по закладу освіти становить 8 балів.

У 2023-2024 навчальному році продовжено інклюзивне навчання для 2 учнів 4 класу, організовано індивідуальне навчання для учениці 1 класу.

Територія школи 3,73 га, 460 дерев, 1 спортивний майданчик, фруктовий сад, 4 квітники.

За останні роки замінено 75 вікон, залишилось 66, покращено освітній дизайн, придбано меблі, 9 одиниць КТ. З метою якісної організації освітнього процесу відділом освіти, молоді та спорту надано 8 хромбуків. До початку 2023-2024 навчального року обладнано найпростіше укриття та розроблено документацію на обладнання укриття з елементами ПРУ. На підставі рішення педагогічної ради освітній процес здійснюється у дві зміни.

Проблеми закладу:

• заміна вікон на енергозберігаючі;
  • заміна застарілої комп’ютерної техніки, термін експлуатації яких перевищує шість і більше років;
  • створення ресурсної кімнати;
  • придбання меблів для класних кімнат та їдальні;
  • провести реконструкцію відмостки навколо школи.