16 днів проти насильства

Дата: 27.11.2023 16:59

Класний керівник 1 класу провела для учнів години  спілкування  на тему:"Я проти насилля." та "Разом подолаємо насилля спільною роботою.", дітки виготовили плакат.

Класний керівник 2 класу переглянули з дітьми презентацію на тему:"Україна без насильства та Стоп Булінг" та провела бесіду:Знаємо права! Виконуємо обов'язки!

Класний керівник 4 класу з дітьми  переглянули презентантацію на тему:"16 днів проти насилля.", дітки створили плакат.

Класний керівник 5 класу провела виховну годину на тему:"Мій світ-без насильства." та провела батьківські збори на тему:"Попередження насильства,жорстокості в сім'ї, батьки пройшли анкетування.

Учні 6 класу переглянули відео на тему:"Стоп Булінг.Поради дітям"

Учні прослухали казку про Скріпку і виконали тренувальну вправу із скріпкою.

"Ми - різні, ми - рівні", учні 6 класу разом із класним керівником виконували вправу "чоловічок".

Класний керівник 7 класу з дітьми  переглянули  відео до Міжнародного дня боротьби із СНІДом та  відео до Міжнародного дня за відміну рабства.

Класний керівник  8 класу переглянули з дітьми національний онлайн-урок волонтерства.

Класний керівник 9 класу переглянули з учнями відео на тему:"Ні насильству." та провела тренінг "Ми проти СНІДу! Ми за життя!"

Класний керівник 11 класу провела виховні години на тему: "Що нам варто знати про СНІД?" та "Права та свободи людини.", тренінг "Торгівля людьми",бесіду на тему:"Ми проти булінгу".