Дата: 15.05.2023 15:57

Класний керівник учнів 1 класу провела виховну годину єдиний урок з безпеки дорожнього руху"Безпечна дорога додому." та вікторину "Я знаю  свої дорожні знаки."

Класний керівник учнів 2 класу провела виховну годину на тему:«Безпечна дорога додому»

Класний керівник учнів 3 класу провела виховну годину «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

Класний керівник учнів 4 класу провела бесіду на тему:"Безпека на дорозі."

Класний керівник учнів 5 класу провела виховну годину Єдиний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

Класний керівник учнів 6 класу провела єдиний урок"Безпечна дорога додому."

Класний керівник учнів 7 класу провела Єдиний урок"Безпека на дорогах в умовах воєнного стану." та бесіду"Правила для пішоходів."

Класний керівник учнів 8 класу провела виховну годину на тему:"Безпека на дорогах в умовах воєнного стану.";переглянула з дітьми відео (Безпека на транспорті в умовах воєнного стану.) та провела вікторину для учнів.

Класний керівник учнів 10 класу провела виховну годину на тему:"Безпека на дорогах в умовах воєнного стану."

Класний керівник учнів 11 класу провела виховну годину на тему:"Безпека руху-запорука життя і здоров'я."