День читання

Дата: 25.04.2024 15:16

Класний керівник 3 класу на уроці літературного читання переглянули та обговорили  з дітками казку "Яблуко".

5 клас грали в гру:"Яблуко у казці."

Учні 9 класу виготовили буклети, де автори використали яблука як символіку у творі.

Учні 8 класу презентували проєкти на тему: "Прислів'я, загадки та крилаті вислови про яблуко в літературі"

Учні 7 класу демонструвати власні презентації літературних творів, в яких розповідається про яблуко.

Учні 6 класу відмінювали  числівник з іменником яблуко.

Дослідницька робота з історії "Міфи про яблуко", 7 клас

Дослідницька робота з історії "Історичні факти про яблуко", 6 клас

Дослідницька робота з історії "Яблуко в назвах овочів і фруктів", 9 клас.

Декламування віршів,руханки та гра на музичних інструментах на уроках музичного мистецтва та пісні на англійській мові.

Учні 1 класу вивчили якого розміру та кольору можуть бути яблучка, порахували їх, а потім перейшли до гри "Понюхай та знайди яблуко".

11 клас на англійській мові вивчали сорти українських яблунь та робили "Стіну слів" (Wordwall)

8 клас записували будову яблука на англійській мові та робили короткий опис походження слова 'Apple'.

7 клас підготували постер на англійській мові із рецептами смачних страв які можна приготувати з яблук.

6 клас опрацювали значення ідіом зі словом ''Apple" та виготовили картки у формі яблук.