День інженерії та математики

Дата: 25.04.2024 15:16

Учні 4 класу програмі Scratch реалізували проєкт "Яблуко в кошику"

1 клас "Яблучна математика"

Учні 5 класу  на уроці математики визначили середню вагу яблука.

Учні 6 класу на уроці математики намалювали по координатах яблуко та відшукали зашифроване слово за координатами.

Учні 8 класу відшукали розв'язки до рівнянь, які приховувала яблуня та учениця  Арефій Мар'яна створила математичний кросворд.

Учні 9 і 11 класу визначають ймовірність, що навмання вибране яблуко буде червоного(жовтого) кольору.

Учні 2 виконали конструювання з LEGO"Стигле яблучко".

Інформатика 6 клас. Створення алгоритмів з використанням змінних і різних алгоритмічних структур.

Учні 7 класу на уроці геометрії визначали радіус і діаметр кола яблука.

Класний керівник з учнями  2 класу  створили графічний диктант на тему: "Яблуко"