Дата: 14.11.2022 14:22

Класний керівник 1 класу провела виховну годину на тему:" Безпека дорожнього руху."

Класний керівник 3 класу провела виховну годину на тему:"Твій друг-дорожній рух."

Класний керівник 4 класу провела виховну годину на тему:"Безпека на дорозі" та переглянули відео "Правила дорожнього руху."

Класний керівник 5 класу провела виховну годину на тему:" Безпека на дорозі" та діти переглянули мультфільм"Правила дорожнього руху".

Класний керівник 6 класу провела виховну годину на тему:"Безпека на дорозі- безпека життя".

Класний керівник 7 класу провела виховну годину на тему:"Безпечна дорога додому,"

Класний керівник 8 класу провела виховну годину на тему:"Безпека на дорозі- безпека життя" та діти переглянули відео "Безпека дорожнього руху для школярів".

Класний керівник 10 класу провела виховну годину на тему:"Безпека дорожнього руху. Правила дорожнього руху".

Класний керівник  11 класу провела виховну годину на тему:" Безпека на дорозі" та діти переглянули відео "Правила дорожнього руху".