Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

Дата: 26.04.2023 12:12

Класний керівник учнів 5 класу провела виховну годину на тему:"Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу."

Класний керівник учнів 1 класу провела виховну годину на тему:"Чорнобиль біль та скорбота України."

Класний керівник учнів 2 класу провела виховну годину на тему:"Це повинен пам'ятати кожен."

Класний керівник учнів 3 класу провела виховну годину на тему:"Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу." Учні переглянули відео "Книга-мандрівка.Чорнобиль."

Класний керівник учнів  4 класу провела урок-реквієм:"Дзвони Чорнобиля."

Класний керівник учнів 6 класу провела виховну годину на тему:"Міжнародний день пам'яті Чорнобиля."

Класний керівник учнів 7 класу провела виховну годину на тему:"Пам'ять Чорнобиля."

Класний керівник учнів 8 класу провела виховну годину на тему:"Непоправні наслідки Чорнобильської трагедії."

Класний керівник учнів 10 класу провела виховну годину на тему:"День пам'яті Чорнобильської трагедії."

Класний керівник учнів 11 класу провела виховну годину на тему:"Міжнародний день пам'яті Чорнобиля."