Місячник правових знань

Дата: 26.11.2021 12:00

Класний керівник учнів 6 класу провела виховну годину на тему: "Моє право на життя" та "Я мою право".

Класний керівник  провела заняття з елементами тренінгу з правового виховання:"Я-громадянин правової держави" з учнями 10 класу; тестування :"Чи знаю я свої права";година спілкування:"Знати та відповідати";переглянули відео на тему:"Діти.Злочин.Покарання" та провела виховну годину на тему:"Мої права та обовязки."

Класний керівник 8 класу провела годину спілкування "Права і обов'язки підлітків"

Класний керівник 5 класу провела тренінг на тему:"Закон і ми".

Вчитель Журавель Наталія Сергіївна провела брейн-ринг на тему:"Правові орієнтири".

Класний керівник 7 класу провела виховну годину на тему:"Закон обов'язковий для всіх", лекцію на тему "Механізм захисту прав людини" та тестування "Чи знаю я свої права", бесіду "Що таке правопорушення, їх види." та переглянули відео "Правове виховання дітей".

Класний керівник 1 класу провела виховну годину на тему:"Ми вже знаєм свої права".