Заходи під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Дата: 05.05.2022 11:05

Класний керівник учнів 1 класу провела виховний захід на тему:"Обережно! Вибухонебезпечні предмети."

Класний керівник учнів 3 класу провела виховний захід на тему:" Обережно, підозрілий предмет."

Класний керівник учнів 4 класу провела виховну годину на тему:" Мінна безпека не без ПЕКа."

Класний керівник учнів 5 класу провела виховну годину на тему:"Правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів."

Класний керівник 6 класу провела виховну годину на тему:"Мінна безпека."

Класний керівник 7 класу провела  виховну годину на тему:"Вибухонебезпечні предмети."

Класний керівник  8 класу провела годину спілкування на тему:"Вибухонебезпечні предмети."

Класний керівник учнів 9 класу, підготувала та роздала буклети про виявлення вибухонебезпечних предметів.

Класний керівник учнів 10 класу провела виховний захід на тему:"Правила поводження з вибухонебезпечними предметами."