Загальні правила

Правила поведінки здобувачів освіти

• Здобувач освіти приходить до школи за 15-20 хвилин до початку занять, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.
  • Школа – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в т.ч. ножі, вибуховим, вогненебезпечним речовинам; спиртним напоям, сигаретам, наркотичним та токсичним речовинам.
  • Вживання непристойних виразів і жестів є неприпустимим у школі.
  • Йти зі школи та її території можна лише з дозволу педагогів (попередньо узгодивши з батьками).
  • У разі пропуску занять учень пред’являє класному керівнику довідку або заяву від батьків (осіб, що їх заміняють) про причину відсутності на заняттях.
  • Здобувач освіти виявляє повагу до старших, піклується про молодших.
  • Учні поводяться ввічливо, гідно, поважають людей, які знаходяться поруч.
  • Здобувачі освіти бережуть майно школи, дбають про чистоту та порядок на території школи.
  • Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.
  • Здобувач освіти зобов’язаний дотримуватися правил безпеки життєдіяльності, контролювати свою поведінку таким чином, щоб не створювати небезпечні ситуації для свого здоров’я та здоров’я оточуючих людей.
  • Про кожний нещасний випадок, що трапився під час освітнього процесу потерпілий або свідок нещасного випадку здобувач освіти повідомляє учителя, класного керівника.
  • Дозволяється користуватися мобільним телефоном,  іншими гаджетами на уроках для освітніх цілей.
  • Учень старанно виконує домашні завдання.
  • Час перерви - особистий час кожного учня. Він може його проводити по своєму розумінню, проте, не повинен заважати іншим.
  • Під час обіду в їдальні належить дотримуватися хороших манер і поводитися пристойно.
  • Здобувачі освіти за бажанням обирають позакласні заняття, беруть участь в олімпіадах, конкурсах, змаганнях.
  • Здобувачі освіти вносять пропозиції щодо дозвілля.